Astoria - Fashion Victim rosé

Astoria - Fashion Victim rosé

Astoria - Fashion Victim rosé

  • Výrobca:ASTORIA
  • Kód produktu:Fashion Victim
  • Dostupnosť:Skladom
  • 12,90€

  • Bez DPH:10,75€

Extra suché ružové spumante „Fashion Victim“ od spoločnosti Astoria je benátska bublina bohatá na arómy, elegantná v odvíjaní s lineárnosťou a ostrosťou na nose. V ústach je to zarážajúce pre šťavnatosť nápoja, postavené na dobrej sviežosti a ovocnej chuti, ktorá neustále pripomína časť aróm vnímaných pri čuchovej analýze. Živý a veselý štítok, ktorý je zrejmý aj z estetického profilu fľaše, lákavý vďaka zvláštnemu dizajnu, ktorý je ideálny na večery, pri ktorých sa má sláviť živo.

"Fashion Victim" Spumante Rosé Extra Dry od spoločnosti Astoria sa zrodila zo šťastného spojenia rôznych hrozien, bieleho aj červeného. Po odstránení strapcov sa získané hrozno jemne lisuje a uskutoční sa krátka macerácia červeného bobuľového hrozna, aby sa získala výsledná ružová farba. Po statickom dekantovaní muštu sa uskutoční alkoholová fermentácia v oceľových nádobách, kde sa teplota udržuje pod kontrolou. Referencia sa spolu s druhou fermentáciou uskutočňuje v autokláve podľa výrobných princípov Martinottiho metódy.

Astoria Sparkling Rosé Extra Dry „Fashion Victim“ je v pohári prezentovaná s veľmi jasnou svetloružovou farbou a jemnozrnnou perla s dobrou perzistenciou. Čuchový profil je podmanivý a hrá sa na ňom striedanie hlavne ovocných a kvetinových nôt. Do úst vstupuje dynamickým a štíhlym dúškom, ktorý je pohyblivý a obklopuje chuťové bunky jemnou penou, z ktorej vychádza svieža a ovocná chuť charakterizovaná miernym sladkým odkazom. Etiketa, ktorej jemnosť a jemnosť sú ideálne ako pozadie pre príjemný aperitív!

Vôňa:     Ovocná a podmanivá, po malých červených plodoch a čerstvých kvetoch

Chuť:      Živá, príjemná, svieža a ovocná, s miernym zvyškovým cukrom

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!