Astoria Fashion Victim

Astoria Fashion Victim

Astoria Fashion Victim

  • Výrobca:ASTORIA
  • Kód produktu:Fashion Victim BRUT
  • EAN:8003905040517
  • Dostupnosť:Skladom
  • 12,90€

  • Bez DPH:10,75€

Brut Spumante „Cuvée Fashion Victim“ od spoločnosti Astoria je bublina s dobrým aromatickým profilom charakterizovaná obrazom, ktorý žmurká na mladších spotrebiteľov, tých, ktorí v každej časti sveta považujú konzumáciu vína za symbol okamihov agregácie. Etiketa, ktorá vychádza z moderného a medzinárodného prístupu, ktorý vždy charakterizoval prácu Astorie, v ktorej jednoduchú vôňu a ľahké pitie predstavuje pridanú hodnotu fľaše.

 

“Cuvée Fashion Victim” od spoločnosti Astoria je Brut Spumante, ktorá pochádza zo starostlivého výberu najlepších bielych hrozien. Po dôkladnej úrode sa trsy prevezú do miestností používaných na výrobu vína, kde sa uskutočňujú destemačné operácie. Takto získané hrozno sa odošle do lisu a mušt sa podrobí krátkej macerácii za studena. Po statickej dekantácii musí byť mušt fermentovaný prvýkrát v oceli a potom dôjde k druhej fermentácii počas referencie v autokláve, ako to vyžadujú výrobné pravidlá Martinottiho metódy.

 

Spumante Brut „Cuvée Fashion Victim“ od spoločnosti Astoria je v pohári ohlásená svetlo slamovo žltou farbou, ktorá má zelenkastú farbu; perlage sa pohybuje s hustými, jemne zrnitými reťazami, čo zdôrazňuje dobrú vytrvalosť. Kytica nôt, ktorá obklopuje nos, je jemná, posunutá kvetinovými odkazmi a ľahkými odkazmi na ovocie bielej dužiny. Dúšok je v ústach živý vďaka živému vstupu, pri ktorom sviežosť dúšku v kombinácii s ovocnou chuťou zodpovedajúcou tipom vnímaným pri čuchovej analýze uprednostňuje hladký nápoj. Štítok, ktorý chce štrajkovať aj z estetického hľadiska, ideálny pre tie večierky, na ktorých chce svoje  aj oko.

Farba:   Bledá slamovožltá so zelenkastými odleskami a hustou perlou

Vôňa:   Jemná a kvetinová s náznakmi divokých kvetov a čerstvého bieleho ovocia

Chuť:   Živá, suchá, svieža a ovocná

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!